logotyp
Login

Nabídka pontonů, služby, montáž

Plovoucí mola, pontony, kotviště lodí, přístaviště, plovoucí ostrůvky, pracovní mola

 • Plovoucí mola, pontony do sladkovodních nádrží či na moře

 • Plovoucí kotviště pro lodě
 • Malá přístaviště
 • Plovoucí ostrůvky
 • Plovoucí chodníčky
 • Plovoucí plošiny
 • Plovoucí mosty a lávky
 • Plovoucí doky, loděnice
 • Návrhy, montáže a servis

Plovoucí molo pro vodní skútry Jet ski dock CRODOCK

Plovoucí molo pro vodní skútry Jet ski dock CRODOCKPlovoucí molo pro vodní skútry Jet ski dock CRODOCKPlovoucí molo pro vodní skútry Jet ski dock CRODOCKPlovoucí molo pro vodní skútry Jet ski dock CRODOCKJET-SKI skútr Vás bude mít rád:)

Odolnost přístavních mol CRODOCK vůči vlnám, větru a zatížení, servis a údržba

Odolnost přístavních mol CRODOCK vůči vlnám, větru a zatížení, servis a údržba

Ačkoli jsou plovoucí doky velmi stabilní, při nepřízni živlů doporučujeme zvýšenou opatrnost. Zásadní vliv na plovoucí doky mají velké přílivové vlny a silné poryvy větru.


Mějte na paměti bezpečí malých dětí, neplavců a domácích zvířat. Děti a domácí mazlíčky nikdy nenechávejte vstoupit na plovoucí doky bez dohledu zodpovědné osoby.

Způsob kotvení plovoucích doků CRODOCK

K ukotvení plovoucích doků CRODOCK se používají kotevní lana.


Servis a údržba, pronájem plovoucích mol

Vzhledem k extrémní odolnosti bloků CRODOCK jsou plovoucí doky téměř bezúdržbové. Na veškeré díly poskytujeme tříletou záruku, v případě skryté výrobní vady a poškození výrobku Vám jednotlivé díly vyměníme za nové.

Pokud potřebujete plovoucí mola např. jen na část letní sezóny, mola nemusíte kupovat, stačí si je u nás jednoduše pronajmout, včetně dopravy a montáže.

Montáž plovoucího mola na klíč nebo svépomocí

Montáž plovoucího mola na klíč nebo svépomocí Mola Crodock jsou tvořena stavebnicovým systémem, velká část našich klientů si plovoucí mola sestavuje svépomocí. Přestože samostatná montáž plovoucího mola CRODOCK je poměrně snadná, někteří naši klienti si dělají starost s ukotvením mola a obávají se nárazů silných přílivových vln, zejména při montáži plovoucího mola na otevřeném moři. Pokud se rozhodnete k montáži plovoucího mola svépomocí, doporučujeme Vám pečlivě prostudovat návod a nákresy.

Montáž menších plovoucích mol svépomocí hravě zvládne každá průměrně zručná žena. Montáž se provádí na souši a plovoucí molo je ...

Vlastnosti a odolnost plovoucích mol CRODOCK

Vlastnosti a odolnost plovoucích mol CRODOCK Plovoucí mola CRODOCK jsou velmi praktická pro využití ve sladkovodních přírodních i umělých nádržích, na koupalištích, v aquaparcích a slané mořské vodě. Mola CRODOCK jsou tvořena jednoduchým modulárním stavebnicovým systémem, který s využitím široké nabídky příslušenství umožňuje sestavení rozličných tvarů. Základním stavebním prvkem plovoucích mol CRODOCK jsou robustní plastové bloky s extrémní odolností. Bloky CRODOCK jsou odolné vůči slané ...

Výhody plovoucích pontonů Crodock oproti použití pevného mola

Výhody plovoucích pontonů Crodock oproti použití pevného mola Plovoucí pontony jsou revolučním řešením, které nezatěžuje planetu Zemi, je šetrné vůči životnímu prostředí, vodním rostlinám i živočichům. Pontony jsou recyklovatelné, příroda není zatěžována ani během výroby.

Plovoucí pontony CRODOCK budou vždy klesat a stoupat v závislosti na výšce vodní hladiny, což je velmi výhodné zejména při ...

Montáž modulú CRODOCK

Jak na to?

 Pontony Crodock - upevňování čepu   JET-SKI Ponton rekreacePlovoucí molo pro JET-SKI skútr Vás bude mít rád:)System JET-SKI jak na to?
CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign