logotyp
Login

Vlastnosti a odolnost plovoucích mol CRODOCK

Vlastnosti a odolnost plovoucích mol CRODOCKPlovoucí mola CRODOCK jsou velmi praktická pro využití ve sladkovodních přírodních i umělých nádržích, na koupalištích, v aquaparcích a slané mořské vodě. Mola CRODOCK jsou tvořena jednoduchým modulárním stavebnicovým systémem, který s využitím široké nabídky příslušenství umožňuje sestavení rozličných tvarů. Základním stavebním prvkem plovoucích mol CRODOCK jsou robustní plastové bloky s extrémní odolností. Bloky CRODOCK jsou odolné vůči slané mořské vodě, mořským řasám, přípravkům na bázi chloru, olejům i velkému množství chemikálií. K výrobě plovoucích mol CRODOK používáme odolné materiály, HMW HDPE nejvyšší kvality. Tato surovina je velmi vysoké hustoty, materiál je odolný proti tahu a mechanickému poškození. Bloky lze bez starostí v zimním období ponechat v zamrzající vodě. Plovoucí mola CRODOCK vydrží teploty tropické i polární, lze je bezpečně používat při teplotách -60℃ až +80℃. Délka životnosti plovoucích mol je 15 až 20 let a déle, vzhledem k míře zatížení a působení povětrnostních vlivů.

Plovoucí mola v současnosti nabízíme v modré a šedé barvě. Mola CRODOCK jsou opatřena protiskluzovým povrchem, chůze po molu je bezpečná naboso i v obuvi, proto jsou ideální k vodním radovánkám, skokům do vody a jako základna při provozování vodních sportů.

Základní modulární bloky CRODOCK nabízíme ve dvou variantách – blok jednovrstvý a dvouvrstvý. Jednoduchý blok má rozměry 500 x 500 mm.(K montáži jednoho metru čtverečního je třeba čtyř bloků.) Výška jednovrstvých bloků je 40 cm, hmotnost jednoho kusu je 7 kg ± 0.3 kg. Jeden čtvereční metr snese zatížení až 350 kg.

Zpět na hlavní výpis

CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign