logotyp
Login

Výhody plovoucích pontonů Crodock oproti použití pevného mola

Výhody plovoucích pontonů Crodock oproti použití pevného molaPlovoucí pontony jsou revolučním řešením, které nezatěžuje planetu Zemi, je šetrné vůči životnímu prostředí, vodním rostlinám i živočichům. Pontony jsou recyklovatelné, příroda není zatěžována ani během výroby.

Plovoucí pontony CRODOCK budou vždy klesat a stoupat v závislosti na výšce vodní hladiny, což je velmi výhodné zejména při kolísání mořské hladiny v závislosti na přílivu a odlivu.
Pevné přístavní hráze musí mít patřičnou hloubku a výšku, na jejich vrcholu je vždy patrna rozdílná hladina vody během přílivu, odlivu, projevují se zde období sucha či nadměrných dešťů.

Plovoucí pontony Vám nabízíme za rozumnou pořizovací cenu. Z dlouhodobého hlediska ušetříte mnoho financí i času. Pontony jsou takřka bezúdržbové, šetříte peníze za údržbu materiálu, opravy a výměny dílů. Minimální životnost plovoucích pontonů je 15 let.


Další z výhod je rozsáhlá nabídka příslušenství, zahrnující zábradlí, sloupky, šrouby a krytky, odtokové kanálky, prvky k uchycení kotvících lodí a jiné.

Jednotlivé moduly Crodock se vyznačují vysokou hustotou a odolností i v extrémních podmínkách. Materiál je antikorozní, antioxidační, s přídavkem nemrznoucí směsi, radiorezistentní a šetrný k životnímu prostředí, odolný vůči chemikáliím, lékům, erozím i ropným skvrnám.

Plovoucí pontony jsou bezpečné a stabilní. Protiskluzová úprava zamezuje uklouznutí a tvrdým pádům. Pontony nemají žádné ostré hrany a rohy, s kterými s můžete setkat na betonových molech. Díky absenci hřebíků, rezavějících šroubů či dřevěných desek s třískami, jenž mohou způsobit nepříjemné poranění, se mohou pontony Crodock zařadit mezi nejbezpečnější výrobky na současném trhu.

Plovoucí pontony jsou velmi variabilní, tvarově se přizpůsobí typu krajiny, lze je použít u členitého pobřeží s ostrými výběžky. Z modulární konstrukce lze vytvarovat mnoho pravidelných i nepravidelných tvarů, jenž dokonale kopírují pobřeží.

Zpět na hlavní výpis

CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign