logotyp
Login

Montáž plovoucího mola na klíč nebo svépomocí

Montáž plovoucího mola na klíč nebo svépomocíMola Crodock jsou tvořena stavebnicovým systémem, velká část našich klientů si plovoucí mola sestavuje svépomocí. Přestože samostatná montáž plovoucího mola CRODOCK je poměrně snadná, někteří naši klienti si dělají starost s ukotvením mola a obávají se nárazů silných přílivových vln, zejména při montáži plovoucího mola na otevřeném moři. Pokud se rozhodnete k montáži plovoucího mola svépomocí, doporučujeme Vám pečlivě prostudovat návod a nákresy.

Montáž menších plovoucích mol svépomocí hravě zvládne každá průměrně zručná žena. Montáž se provádí na souši a plovoucí molo je následně spuštěno na vodní hladinu. Jednotlivé bloky přiložíte k sobě a spojíte je speciálními plastovými piny. Po zatlačení šroubů drží jednotlivé bloky bezpečně u sebe a zapadají do sebe jako dílky puzzle. Blablabla......

V případě většího projektu Vám doporučujeme provedení montáže plovoucího mola naší firmou. Odpadnou Vám tak starosti s manipulací mola. Jednovrstvé bloky mají hmotnost  7 kg, nosnost  350 kg/m2. Větší mola, ačkoli na vodní hladině plavou, se na souši stávají těžkými a objemnými břemeny. Proto si raději zvolte alternativu montáže plovoucího mola na klíč.
Kromě samostatné
montáže plovoucích mol našim klientům zhotovujeme i projektovou dokumentaci. no...

Plovoucí mola a pontony mají rozsáhlé možnosti využití, lze je doplnit o celou řadu příslušenství a doplňků. Mezi nejoblíbenější příslušenství patří schůdky do vody, fendry, spojovací šrouby.

Zpět na hlavní výpis

CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign