logotyp
Login

Plovoucí mola pro zábavu, romantiku i pro usnadnění práce

Plovoucí mola pro zábavu, romantiku i pro usnadnění práce

Plovoucí mola jsou nesmírně praktická, jsou rozšířena v mnoha evropských zemích, nejen v přímořských oblastech. Plovoucí mola se hodí nejen k moři, jsou praktické pro aquaparky, koupaliště, přírodní koupaliště, jezera, přehradní nádrže, vodní nádrže přírodní i uměle vytvořené.

Plážové restaurace plovoucí na vodě, plovoucí bary a kavárny, romantické večeře při západu slunce

Plovoucí molo nabídne netradiční romantické zážitky vašim klientům. Nezkrotný mořský živel pohupuje plovoucím molem a vy si společně se svými klienty užíváte západ slunce. Slábnoucí sluneční paprsky se odráží v divoké vodní hladině. Konzumujete lahodné mořské plody a čerstvé ryby, které byly uloveny teprve před několika hodinami. Zamilované páry se kochají západem slunce a nedovedou si představit nic krásnějšího. Plovoucí restaurace s barem a živou hudbou spojuje zážitek z chutné čerstvé večeře a romantické plavby při západu slunce. Nabídněte svým klientům nezapomenutelný zážitek v plovoucí restauraci. Dovolená je vždy o zážitcích. Z vaší plovoucí restaurace si odnesou jen ty nejkrásnější.Blablabla....:)

Koupání, zábava a sport

S plovoucími moly si užijete zábavu na mnoha místech. S plovoucími moly lze i nebezpečná místa přetvořit v útulná zákoutí ke koupání a vodním radovánkám. Na pláži s kamenitými útesy je při koupání zvýšené riziko poranění. Molo usnadní vstup do vody a umožní skok do vody dále od pobřeží, v bezpečné hloubce. Příznivci vodních sportů, jachtingu, surfování a vodního lyžovaní ocení plovoucí molo jako stabilní základnu, dobře přístupnou z vody i z pobřeží. V jezerech, zatopených lomech a uměle vytvořených biotopech lze z bloků Crodock sestavit plovoucí bazény a vymezit tak místo k bezpečnému koupání. Aquparky a koupaliště nabídnou novou atrakci – chůzi po vodě. Stačí instalovat plovoucí chodníky a nová zábava pro děti je na světě.

 

Pracovní plovoucí plošiny

Plovoucí molo je praktickou pracovní pomůckou na mnoha místech, kde není možné mít pevnou půdu pod nohama. Plovoucí pracovní plošiny zajišťují bezpečí pracujících dělníků, plošiny lze jednoduše vystavět v oblasti ropných vrtů, jsou odolné vůči ropě a zachovávají si své vlastnosti, barvu i tvar.

Plovoucí mola, plošiny a ostrůvky slouží při chovu ryb na rybích farmách, v rybářství a chovných stanicích umístěných na vodě, v delfináriích a zábavních parcích při vodní show.

Plovoucí plošiny mohou zachránit lidské životy a usnadnit práci záchranářů. V oblastech postižených živelnou záplavou plovoucí plošiny usnadní evakuaci osob. Plošiny jsou stabilní a odolné.

 

Zpět na hlavní výpis

CRODOCK.cz s.r.o.
Telefon : +420 777 217 768
DIČ: CZ03728307
dan@crodock.com 
CRODOCK Team ... Avē

Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
Crodock plovoucí mola, kotviště a přístaviště
 https://www.facebook.com/crodock/?fref=ts
 https://www.facebook.com/crodock.cz/?ref=br_rs

Created by © 2016 -2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign